2012 yılında Sn. Rasim KAHRAMAN’ ın öncülüğünde İsmail ve Adnan KAHRAMAN’ ın kurmuş olduğu şirketimiz Nidanur Gıda İnş. Temz. Paz. Hayv. San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak Ankara Gimat Toptancılar sitesinde et toptan ve perakende üzerine et işleme tesisi kurarak halkımıza hijyen ve kaliteli et ve et ürünleri ile hizmet etmeyi amaç edinmiştir.

Şirketimiz et sektöründe her geçen gün ilerleyen teknoloji ile Türkiye ekonomisine katkıda bulunmak ve iş istihdamı sağlamak için Kırşehir ilimizde 2017 yılında Avrupa standartlarında hem temelini atmış, hem de açılışını yapmış olduğumuz günlük 300 büyükbaş ve 400 küçükbaş olmak üzere Mezbahane Et Entegre Tesisimizi  100 ‘ ün üzerinde bulunan personelimiz ile azimli, disiplinli, kaliteli ve hijyenik koşullarda helal kesim yapmaya başlamıştır.

Kaliteli hizmet, sağlıklı et, hijyenik kesimlerimizden ödün vermeden kalifiye personelimiz ile gelişen teknoloji çağında merdivenin bulunduğumuz basamaklarından daha yukarı çıkabilmenin sektörümüzün devleri ile yarışabilmenin zorluğunun bilinci içerisinde, zoru başarabilmek için mütevazi, disiplinli ve kararlı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmeye devam etmekteyiz.